İzmir'in Yükselen Güneşi Alaçatı'ya Doğuyor

İzmir'in Yükselen Güneşi Alaçatı'ya Doğuyor

KURYAP İnşaat İzmir’de yaptığı güçlü ve yenilikçi inşaat projeleri sonrasında gelen yoğun talep üzerine Alaçatı Evleri projesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. İzmir’in gözde tatil merkezleri arasında yer alan Çeşme-Alaçatı’da yepyeni bir proje başlatan KURYAP İnşaat, bölge müdavimleri için eşsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Ege’nin eşsiz kıyılarında yer alan, dünyanın dört bir yanında ziyaretçi alan ve kendine hayran bırakan taş evler KURYAP İnşaat’ın modern projesinde yeniden hayat buluyor. Çeşme inşaat sektörüne bambaşka bir bakış açısı getiren firmamız özel olarak tasarladığı Alaçatı Taş Evler projesi ile bölgenin ilgi odağı olmayı başarıyor.

Alaçatı’nın Merkezinden Tarih’in Geçmişine Yolculuk

Ahşap cumbası, taş dokusu ile tarihe dokunan kendine ait otoparkı, yüzme havuzu ve bahçesi ile Alaçatı’nın merkezinde her ihtiyacınıza cevap veren KURYAP İnşaat Alaçatı Taş Evler projesi gören herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Alaçatı’nın hafızalara yer eden mimarisine uygun olarak tasarlanan proje firmamızın tamamladığı İzmir inşaat projelerinin uzmanlığı ile birlikte standartları oldukça yükseltiyor. Çeşme inşaat dinamiklerini tamamen değiştirmeyi amaçladığımız Alaçatı Taş Evler projesi ile doğa ve deniz ile iç içe yaşayan bir proje yaratmayı hedefledik. Bu projenin çıkış noktasında akıllı ve modern evlerin geçmişten gelen ve değerini hala koruyan tasarım dokunuşların bir araya gelmesi yer alıyor. Çıkış noktası sayesinde Alaçatı’nın en güzel noktasında bölgenin tarihi değerlerini yaşatmak için tasarlanmış ancak günümüzün modern yaşamının ihtiyaçlarını da eksiksiz bir şekilde tamamlayan değerli bir proje ortaya çıkıyor.

Tatiliniz de Hayatınız da Elinizin Altında

Çeşme’nin gözdesi sörf merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Alaçatı Taş Evler projesi bölgenin en gözde plajlarına ve marinaya de yakınlığı ile öne çıkıyor. Mayıs 2017 tarihi ile yeni sahiplerini bulacak olan projemiz 10 adet akıllı villadan oluşuyor. Her villada yer alan yüzme havuzu, otopark ve yaşam alanı bulunması projenin cazibe merkezi haline gelmesine katkı sağlıyor. Ferah bahçeleri ve ihtiyaçlara göre belirlenmiş metrekareleri ile herkese uygun bir çözüm sunarken lüksten ve konfordan öndün vermeyen projemiz Alaçatı’nın çehresine güzellik katmak için hazırlanıyor.